O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją elementów kompozytowych, wdrażaniem nowych technologii, rozwojem myśli technicznej i realizacją wizji.

Firma nasza powstała w 1994 roku, początkowo jako firma handlowo-usługowa, ale dosyć szybko zajęliśmy się także produkcją. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja elementów kompozytowych do:  urządzeń i systemów wentylacyjnych, urządzeń medycznych, przemysłu samochodowego, sprzętu pływającego, energetyki itp. Zajmujemy się również  wsparciem technicznym przy wdrażaniu technologii wytwarzania produktów kompozytowych i projektowaniu wyrobów.

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług i produkowanych detali, ciągle podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestniczenie w kluczowych wydarzeniach z naszej branży, takich jak udział w targach, szkoleniach, seminariach. Nie ograniczamy się tylko do tego co jest dostępne w kraju. Poszukujemy także ciekawych rozwiązań i pomysłów na całym świecie.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą na środki antyadhezyjne firmy FREKOTE, jak i akcesoriami do budowy form i wyrobów kompozytowych, których asortyment jest stale poszerzany.